1
/
of
1
Raw Honey with Chunk Comb
Raw Honey with Chunk Comb
Regular price
$24.99
Sale price
$24.99
Regular price
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
1 lb of local honey with a chunk of comb honey included in the jar. You can eat both the liquid honey and the wax honeycomb. It's truly a unique way to enjoy honey.
Learn more about Honey Colors and Why They Change on our blog.
Couldn't load pickup availability
Share
